БЕЖОВ СПОРТЕН ЕКИП С ТОНАЛНО ЛОГО В СИТНА СТРУКТУРА 23011014141477-4

Продуктов код
23011014141477-4
0,00 лв. /0,00 €
Валутен курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
70 % ПАМУК, 30 % ПОЛИЕСТЕР

Да се глади при ниска температура (до 100°C) Да се глади при ниска температура (до 100°C)
Забранено е избелването Забранено е избелването
Не може да се използва центрофуга и сушилня Не може да се използва центрофуга и сушилня
Химическо чистене с използване на въглерод, хлорен етилен, монофлотрихлорметан, само от специалист Химическо чистене с използване на въглерод, хлорен етилен, монофлотрихлорметан, само от специалист
Виж описанието

Суитшърт от памук и технологичен текстил.Подходящ за ежедневието.Цвят бежов.Структурно трико.Високо закопчаване с метален цип с H8S лого.Качулка с регулиращи връзки.Накрайници на връзките с лого.Странични джобове с цип.Тонална бродерия лого H8S на гърди.Тонална бродерия подпис на Христо Стоичков на качулката.Ластик на маншети и талия.Продуктът се предлага в 4 цвята.

Доставката на поръчаните стоки се осъществява чрез куриерска услуга от Speedy и Econt

Доставката се извършва до адрес, офис на куриера или физически магазин на фирма TEODOR

Срок за доставка от 3 до 5 работни дни

Доставките са с включена опция за преглед на пратката.

Разходите за доставка се покриват от клиента освен в случаите на поръчка на стойност над 199.99 лв., в които случаи разходите за доставка се поемат от Търговеца.
Виж повече тук

Потребителят има право да се откаже от договора без да посочва причина, без да дължи обезщетение или неустойка в 14-дневен срок, считано от датата на приемане на стоките от Потребителя или от трето лице.Транспортните разходи за връщане са за сметка на подателя. Повече информация може да намерите тук
При желание за замяна или рекламация на продукти участващи в промоция тип 2 за 1 или сходни, трябва да се върнат всички артикули участващи в промоцията.
Търговецът възстановява на Потребителя заплатената от него цена за върнатите стоки в срок от 14 работни дни.

Внимание! Парфюмите, които са разпечатани след доставката им, не могат да бъдат върнати, поради съображения, свързани с хигиената и защита на здравето.